Агрус "Неслуховський"

Модель: Агрус "Неслуховський"
29.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Агрус "Неслуховський" - високоврожайний великоплідний сорт агрусу раннього строку дозрівання. Сорт виведений в 1970 р, в Інституті садівництва УААН. Автори: К.М. Копань, З.А. Шестопала, В.П. Копань.

Кущ сильнорослий, слаборозлогий, висотою 1,5 - 2 м. Пагони прямостоячі, міцні, густо вкриті одинарними і подвійними шипами. Добре утримують урожай, гілки не прогинаються, підв'язка на опори не вимагається.

Ягоди округло-овальні, середньою масою близько 4 - 5,5 г, максимальної - до 8 г. Шкірочка темно-червона, гладка, міцна, середньої товщини. М'якоть соковита, ніжна, десертна, кисло-солодка, з тонким приємним ароматом. Дегустаційна оцінка - 4,5 - 4,7 бала. Ягоди агрусу "Неслуховський" придатні для вживання в свіжому вигляді і для всіх видів технічної переробки.

Термін дозрівання ранній, ягоди достигають на початку - в  середині червня. Дозрівання дружне, одночасне. Дозрілі ягоди не осипаються. Врожайність висока, становить близько 5 - 8 кг з куща. Транспортабельність ягід хороша. Товарність також висока. Сорт підходить для промислового вирощування і механічного збирання.

Агрус віддає перевагу добре дренованим, родючим грунтам. Висаджувати його потрібно на відкритих сонячних ділянках. Морозостійкість і посухостійкість високі. Стійкість до грибкових захворювань висока, може слабо пошкоджуватися борошнистою росою.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Форма дорослої рослини 1,5 - 2 м
Срок дозрівання Ранній
Колір Темно-черовний
Смак Кисло-солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

агрус, промисловий сорт агрусу