Агрус "Каменяр"

Модель: Агрус "Каменяр"
29.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Агрус "Каменяр" - хороший сорт агрусу середньо-раннього строку дозрівання. Сорт виведений в Львівській філії інституту садівників ництва УААН.

Кущ сильнорослий, слаборозлогий, густий, висотою 1,2 - 1,6 м. Пагони прямі, міцні, дугоподібні, не товсті, дуже шиповані.

Ягоди широко-овальної форми, нерівномірні, масою від 3,5 до 6 г. Шкірочка темно-червона, нерівномірно забарвлена, дуже міцна. М'якоть солодка, з ледве відчутною кислинкою. Товарність ягід висока.

Строк дозрівання середньо-ранній, ягоди достигають з 3-ої декади червня. Дозрілі ягоди не осипаються. Врожайність вище середньої, становить близько 5 - 7 кг ягід з куща. Зібрані ягоди зберігаються добре, не течуть. Транспортабельність висока. Сорт підходить для промислового вирощування і механічного збирання.

Агрус "Каменяр" віддає перевагу добре дренованим, родючим грунтам. Висаджувати його потрібно на відкритих сонячних ділянках. Морозостійкість і посухостійкість високі. Стійкість до грибкових захворювань висока, може слабо пошкоджуватися борошнистою росою.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Форма дорослої рослини 1,2 - 1,6 м
Срок дозрівання Середньо-ранній
Колір Темно-червоний
Смак Солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

агрус, промисловий сорт агрусу