Абрикос середньо-ранній "Нью Джерсі" (NJA-19)

Модель: Prunus armeniaca "NJA-19"
-20 %
Акція
99.00грн. 79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Абрикос "Нью Джерсі" (NJA - New Jersey American) - сорт абрикоса середньо-раннього терміну дозрівання американської селекції (Нью Джерсі, США). Скороплідний сорт. Вступає в пору плодоношення на 2-3-й рік після посадки в сад. Зимостійкість вища за середню. Стійкість до грибних хвороб середня, у дощові роки уражається моніліозом.

Дерево середньоросле, формує округлу, компактну крону, середньої густини.

Плоди великі, середньою масою 60-90г, максимальною масою 100-120г, округлої форми. Шкірочка жовто-оранжева, на сонячній стороні плоду спостерігається рум'янець червоного кольору. М'якоть жовта (світло-оранжева), біля кісточки переходить в білу, щільна, ніжна, тануча, ароматна, солодка, доброго смаку. Смак кілька пріснувато. Використовуються плоди для вживання в свіжому вигляді, а також придатні для приготування високоякісних компотів, варення, сухофруктів. Для кураги даний сорт не підходить.

Знімна стиглість плодів настає 5-15 липня. При перезріванні обсипаються, м'якоть перезрілих плодів стає борошнистої, желеподібною. Зберігаються в холодильнику - 5-7 днів. Товарність плодів висока. Транспортабельність плодів хороша. Сорт промисловий.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Середньо-ранній
Колір Жовто-оранжевий з червоним рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари