Абрикос середньостиглий "Голдріч" ("Сангіант")

Модель: Prunus armeniaca "Goldrich"
-20 %
Акція
99.00грн. 79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Абрикос "Голдріч" (Сангіант) - сорт абрикоса середнього строку дозрівання. Отримано сорт в результаті схрещування сортів Sun Glo х Perfection в 1971 році в університеті Вашингтона, США. Частково самоплідний сорт. Для хорошого зав'язування плодів потребує запилювачів, кращі запилювачі Хар Гранж і Ламбертіні №1. Скороплідний сорт. Вступає в пору плодоношення на 2-3-й рік після посадки в сад. Врожайність висока, щорічна. Зимостійкість середня. Стійкий до моніліозу, клястероспоріозу, толерантність до вірусу шарки.

Дерево середньоросле, формує широко разложістую крону. Цвіте в середні строки.

Плоди дуже великі, середньою масою 60-90 г, максимальної - 100-150г, овальної форми, трохи приплюснуті по сторонам. Шкірочка світло-оранжева, покрита незначним червоним рум'янцем. М'якоть темно-помаранчева, щільна, з легким ароматом, кисло-солодка, доброго смаку. Кісточка середнього розміру, еліпсовидна, добре відділяється від м'якоті. Насіння трохи гіркувате. Дегустаційна оцінка - 4,7 бала. Сорт універсального використання: вживаються плоди в свіжому вигляді, а також для технічної переробки (варення, джем, компот, сік).

Знімна стиглість плодів настає 10-20 липня. Зберігаються плоди до 2-х тижнів. Транспортабельність плодів висока. Придатні плоди для транспортування на великі відстані. Товарність плодів висока. Голдріч - один з кращих промислових сортів.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Середній
Колір Світло-оранжевий
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари