Абрикос середньостиглий "Червонощокий"

Модель: Prunus armeniaca "Червонощокий"
90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Червонощокий - сорт абрикоса середнього строку дозрівання. Скороплідний сорт. Вступає в пору плодоношення на 3-4-й рік після посадки в сад. Урожайність дуже висока, щорічна. В середньому врожайність - 80-90 кг з дерева, а з окремих, найбільш великих дерев - до 240 кг плодів. Самоплідний сорт. Цвіте в середньо-пізні строки, в зв'язку з чим квітки рідше пошкоджуються весняними заморозками. Зимостійкість і посухостійкість вище середньої. Стійкість до грибних хвороб (плямистості і моніліозу) - середня, при наявності дощів і туманів плоди і листя уражаються плямистістю.

Дерево сильноросле, формує округлу, рідку, розкидисту крону з довгими, злегка відігнутими до низу гілками. Листя середнього або нижче середнього розміру, загострено-яйцевидні або широко-овальні, темно-зелені, голі. Квітки середніх розмірів, білі, з округлими, значно увігнутими, пелюстками.

Плоди вище середнього розміру і великі, масою 40-60г., Мінливої ​​форми, від округло-плоскувати-яйцевидних до округлих, майже не стислі або дуже слабо стислі з боків. Черевний шов вузький і при основі досить глибокий, до середини плода майже сходить нанівець. Шкірочка бархатисто опушена, досить тонка, але щільна, золотисто-оранжева, покрита розмитим і точковим червоним рум'янцем на сонячній стороні плоду. М'якоть світло-помаранчева (жовта), щільна і в той же час досить ніжна, волокниста, середньої соковитості, при перезріванні стає злегка борошнистою, кисло-солодка, з характерним абрикосовим ароматом, відмінного смаку. М'якоть від кісточки добре відділяється. Кісточка вільна, досить велика, широко-овальна, плоска з боків, з округлою вершиною і злегка перекошеною донизу черевної стороною. Насіння солодке. Дегустаційна оцінка - 4-4,5 бала. Сорт унівесальний використання: вживаються плоди в свіжому вигляді, а також для технічної переробки (компоти, сухофрукти, джем, повидло, варення).

Знімна стиглість плодів настає 15-20 липня. Дозрівання плодів нерівномірне і досить pозтягнуте, особливо при високому врожаї. У зв'язку з цим збір доводиться проводити в 2-3 прийоми. Зберігаються плоди 8-10 днів. Транспортабельність плодів середня. Товарність плодів хороша. Сорт промисловий.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3,5 - 4 м
Срок дозрівання Середній
Колір Золотисто-оранжевий з червоним рум'янцем
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

абрикос Червонощокий, саджанці абрикоса Червонощокий