Абрикос середньостиглий "Ананасовий"

Виробник: Apple
Модель: Prunus armeniaca "Ананасный"
90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Ананасовий" - сорт абрикоса середнього строку дозрівання. Отримано сорт в Державному Нікітському ботанічному саду (Крим). Самоплідний сорт. Скороплідний сорт. Вступає в пору плодоношення на 3-4-й рік після посадки. Врожайність висока, щорічна. Зимостійкість вища за середню. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Дерево сильноросле. Цвіте в середні строки. Плодоношення зосереджено на однорічних пагонах і обростаючих плодових гілочках, прутиках.

Плоди середнього розміру і великі, масою 45-50г., округло-овальної (видовженої) форми, однорідні, зі злегка втиснутою і скошеною до спинної сторони вершиною, більш-менш стислі з боків, з досить широким черевним швом, що ділить плід на дві, часто нерівні, половинки. Шкірочка не сильно щільна, з густим оксамитовим опушенням, матова, біло-жовта, майже без рум'янцю, іноді може проявлятися неяскравий оранжевий або червонуватий рум'янець. М'якоть світло-жовта, з помаранчевим відтінком, досить ніжна, середньої соковитості і щільності, ніжно волокниста, солодка з легкою кислинкою, дуже ароматна, відмінного смаку, при перезріванні на дереві стає злегка борошнистою. Кісточка середнього розміру, округло-яйцевидної форми, плоска з боків. Черевний шов середньої ширини, центральне ребро гостре і високе, бічні - майже згладжені; спинний шов закритий. Поверхня слабо шорстка, охряно-коричнева. Насіння солодке. Кісточка добре відділяється від м'якоті.

Знімна стиглість плодів настає 15-20 липня. Дозрівання плодів нерівномірне, розтягнуте, протягом 1-2-х тижнів. Застосування плодів універсальне - як в свіжому вигляді, так і для приготування компотів, соків, джемів, варення. Зняті в стадії технічної зрілості плоди досить добре витримують транспортування і зберігання.


Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3,5 - 4 м
Срок дозрівання Середній
Колір Біло-жовтий
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

абрикос Ананасовий, абрикос Мигдалевий, абрикос Мускатний, абрикос Персиковий, саджанці Ананасового абрикосу