Яблуня "Дельбарестівале"

Модель: Дельбарестівале
75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Дельбарестівале" - пізньолітній високопродуктивний сорт яблуні французької селекції, отриманий в 1956 році в результаті схрещування сортів Старк Джонграймз і Голден Делішес. Вирізняється помірною стійкістю до борошнистої роси і парші, схильністю до бактеріального опіку, хорошою зимостійкістю, скороплідністю і високою транспортабельністю плодів.

Дерева середньої сили росту з міцною широкопірамідальною кроною середньої густоти. У плодоношення дерева вступають на 3-4 рік після посадки. Будучи диплоїдом, служить хорошим обпилювачем для багатьох сортів яблунь.

Плоди великі, середньою масою 160-170 грам, одномірні, овальні або трохи подовжені. Основне забарвлення - жовте, з червоно-оранжевим смугастим рум'янцем на більшій частині поверхні плоду. М'якоть жовтувата, ніжна, хрумка, соковита, ламка, відмінного кислувато-солодкого гармонійного смаку.

Знімна зрілість плодів настає в кінці серпня - напочатку вересня. Плоди дозрівають неодночасно, тому збирання врожаю бажано проводити 2-3 рази. Перетримані на дереві плоди легко обсипаються. У прохолодному приміщенні або в холодильнику плоди можуть зберігатися до 2-3 місяців.


Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3,5 м
Срок дозрівання Пізньолітній
Колір Жовтий з червно-оранжевим рум'янцем
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

яблуня Дельбарестівале, саджанці яблуні Дельбарестівале, саджанці літньої яблуні