Укорінені живці батату, шт

Модель: Живці батату
10.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Укорінені живці батату готові до висадження у відкритий грунт, або в контейнери. Висота живців близько 25 см, коренева система добре розвинена. Живці з слабенькими корінцями не відправляємо! Укорінені живці відправляються в герметичних контейнерах, частково заповнених водою.

Відправка здійснюється з 1 квітня до 1 червня! Якщо температура навколишнього середовища на початок квітня нижча ніж +8° вночі, відправка переноситься до моменту настання потепління. 

Замовлення на укорінені живці приймаються починаючи з осені попереднього року, і до 15 травня наступного року. Укорінені живці таких сортів батату, що повільно дають поросль ("Бельву", "Борегард", "Вардман", "Боніта", "Баю Белл") відправляються лише за попередньому замовленні 2 - 3 місяці. Мінімальна кількість замовлення живців кожного сорту - 5 шт.

Висаджування укорінених живців в відкритий грунт

Укорінені живці висаджуються в грунт наприкінці весни, коли грунт добре прогріється та минуть загрози весняних заморозків. Висаджуються рослини рядами, на відстані 30 - 50 см, при ширині міжрядь 100 - 120 см. Для отримання максимального врожаю батат необхідно висаджувати в бурти та забезпечити безперебійний крапельний полив. Для утворення буртів роблять канави глибиною до 30 см, на дно яких закладають перегній або компост, шар перегною накривають шаром грунту, утворюють бурти висото до 30 см. В ці бурти висаджується батат. Перегній забезпечує рослини теплом, крапельний полив вологою. Ззовні бурти накриваються чорним агроволокном, щоб додатково зберегти вологу та тепло.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 20 - 30 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари