Груша зимова "Таврійська"

Модель: Pyrus communis "Таврійська"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Таврійська" - зимовий сорт груші української секції, виведений в Криму в 1934 році від схрещування Бере Боск і Деканка Зимова. Сорт інтенсивного типу, скороплідний і високоврожайний. В плодоношення вступає на 3 - 4 рік після посадки. Плодоносить щороку рясно. Середня врожайність 48,7 т / га, максимальна 90 т / га. Сорт самоплідний, але з обпилювачами дає більше зав'язі. Сорти-запилювачі: Марія, Смарагдова. Зимостійкість висока. Стійкість до парші та термічного опіку листя висока.

Дерево середньоросле з пірамідальною кроною середньої компактності. Квіткові бруньки утворюються на клітчатках, плодових прутиках і однорічних приростах.

Плоди одномірні, масою 240-600 г, грушоподібної форми. Шкірочка в період знімної стиглості зеленувато-жовта, в період споживчої - жовта з рожевим рум'янцем. М'якоть соковита, кремова, масляниста, без грануляцій. Смак відмінний, кисло-солодкий з легким пряним ароматом, дегустаційна оцінка 4,5-5 балів. На дереві плоди тримаються міцно. При перевантаженні врожаєм плоди дрібнішають. Необхідно проріджування зав'язей. Плоди вживаються в свіжому вигляді.

Знімна стиглість плодів настає 20-25 вересня. Транспортабельність висока.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 3,5 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Зеленувато-жовтий з рожевим рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ВА-29)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

груша Таврійська, саджанці груші Таврійська, груша зимова