Груша зимова "Талгарська красуня"

Модель: Pyrus communis "Талгарська красуня"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Талгарська красуня" - зимовий сорт груші виведений в Казахському науково-дослідному інституті садівництва і виноградарства селекціонером А. Н. Кацейко з насіння бельгійського сорти Лісова красуня методом вільного запилення.

Дерево середньоросле, максимальна висота - 3 м. Крона широкопірамідальна, середньої густоти, зі звисаючими гілками. Кора на штамбі і скелетних гілках сірого кольору, потріскана. Переважний тип плодових утворень - кільчатки.

Плоди мають середні розміри. Вага їх коливається від 150 до 200 г, середня маса, як правило, становить 170 г, іноді зустрічаються екземпляри вагою 250 г. Форма плодів дуже впізнавана, видовжено-грушоподібна, темно-зелена, але не завжди симетрична зі скошеними вершинами. Колір груш в період знімання блідо-жовтий. Більшу частину поверхні плоду займає яскраво виражений, червоно-кармінний рум'янець. Шкірочка гладенька, блискуча, масляниста. На підшкірної поверхні можна бачити цяточки маленьких розмірів. На основному цяточки точки зелені, а на стороні рум'янцю - білі. Товщина шкірки середня. Плодоніжка середньої величини, зігнутої форми. Насіння порівняно маленьке, закрите. М'якоть кремового відтінку, дрібнозернистої структури і середньої щільності. Дегустаційна оцінка - 4,6 балів.

Талгарська красуня - це столовий сорт груші, смакові якості якого визначаються переважанням цукрів над кислотами. Вживати їх можна як в свіжому, так і в переробленому вигляді. Плоди Талгарського красуні часто використовують для прикрашання салатів і десертів.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Блідо-жовтий з червоним рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ВА-29)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

груша Талгарська Красуня, груша Талгарка, саджанці груші Талгарка