Алича "Оцарк Прем'єр" (Слива "Оцарк Прем'єр")

Модель: Prunus salicina "Ozark Premier"
75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Оцарк Прем'єр - американський сорт аличі (сливи). Сорт було отримано в 1946 році на дослідній станції Міссурі. Плодоносити починає на 3-4 рік після посадки. Плодоносить рясно, щорічно. У 10 років дає 60 кг подів. Сорт самобезплідний. Запилювачі: Широ, Старкінг Делішес, Methley, Satsuma, Санта троянда, Фріар.

Дерево середньоросле, з красивою чашоподібної розлогою сильно залистяною кроною. Стовбур середньої товщини, покритий темно-коричневою розтрісканою корою. Цвіте в середньоранню пору, квіти рідко потрапляють під весняні заморозки.

Плоди овальні або широковальні, з дещо звуженою слабо втиснутою вершиною, великі, 110 г. Основа з глибокою і широкою воронкою, з товстими піднятими плічками. Шкірочка зелено-жовта, тонка, погано знімається, покрита восковим нальотом, який легко стирається. Черевний шов добре виділяється, не розтріскується. Спинний шов закритий. Плоди, що дозріли мають темно-бордовий цяточковий рум'янець. Кісточка маленька, добре відділяється від м'якоті. М'якоть соковита, дуже ніжна, тануча, блідо-кремового кольору, на повітрі не темніє, тонковолокниста, відмінного кислувато-солодкого смаку, дуже ароматна.

Знімна стиглість плодів настає в кінці липня, не одночасно.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 140 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Середній
Колір Зелено-жовтий з темно-бордовим рум'янцем
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари