Черешня Мелітопольська рання

Модель: Мелітопольська рання
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Мелітопольська рання - черешня раннього строку дозрівання, сорт був виведений в інституті зрошуваного садівництва УААН. Він є результатом схрещування сортів Франц Йосип і Рання Марка. Плодоношення раннє, перші черешні на дереві з'являються через 4 роки після посадки Урожайність висока. При дотриманні всіх правил культивування з одного дерева можна зібрати 50-60 кг черешні. Сорт має високу зимостійкість, морозостійкість і посухостійкістю. Дорослі дерева добре переносять зиму в регіонах з помірним кліматом і не вимагають спеціальної підготовки. Молоді дерева віком до 5-ти років рекомендується на зиму вкривати спандексом або конусами з хвої. Якщо взимку часто випадає сніг, садівники радять насипати його товстим шаром на пристовбурні ділянку. Це дозволить запобігти промерзанню землі і пошкодження кореневої системи дерева. Також сорт рідко піддається хворобам і вражається шкідливими комахами. 

Дерево з високою інтенсивністю росту. Висота дорослої черешні в межах 6-7 м. Крона округла, густа. Кора на молодих пагонах коричнева, на старих набуває сіруватого відтінку. Листова пластина велика, витягнутої форми з загостренням на кінці. Забарвлення насичений зелений. Квітки білуватого кольору, складаються з п'яти пелюсток. Цвітіння починається незадовго до розпускання бруньок.

Плоди середнього розміру, вага однієї черешні не перевищує 7-8 г. Форма злегка плеската, тому нагадує серце. Шкірочка тонка, покрита невеликими світлими плямами. М'якоть соковита, щільна, червоного кольору зі світлими прожилками. Смак солодкий з невеликою кислинкою. Дегустаційна оцінка висока, в межах 4,7 балів. Початок дозрівання плодів - третя декада травня. Плоди черешні Мелітопольська рання добре переносять теплову обробку, тому можуть використовуватися не тільки в свіжому вигляді, а й для приготування консервації.
Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 80 - 100 см
Форма дорослої рослини 6 - 7 м
Срок дозрівання Ранній
Колір Червоно-чорний
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Купити саджанці черешні Мелітопольська рання недорого, купити саджанці черешні Мелітопольська рання від виробника